Ogłoszenia

  1. Dziś, po Mszy św. o godz. 9:30 różaniec poprowadzi róża p. Grażyny Traciewicz, zaś w przyszłą niedzielę — róża p. Bogdana Zajdla.
  2. W poniedziałek (23.09) – wsp. św. o. Pio, w piątek (27.09) – wsp. św. Wincentego a Paulo., a w sobotę (28.09) – wsp. św. Wacława.
  3. W przyszłą niedzielę w kościele po Mszy św. o godz.11.00 spotkanie z rodzicami dzieci z kl. I i kl. II  poświęcone przygotowaniu dzieci do I Komunii św. i ustalenie terminu  tej uroczystości.
  4. W ubiegłą niedzielę gościliśmy w parafii misjonarza  z  Paragwaju o. Tadeusza Pobiedzińskiego, który na ręce ks. Proboszcza złożył    podziękowania parafianom  za  modlitwy i złożoną ofiarę na misje .
  5. W sobotę i w niedzielę (14 i 15 .09 ) odbyła się XXXVII Pielgrzymka Ludzi Pracy na Jasna Górę., która przygotowała Solidarność   Region Podkarpacie. W pielgrzymce wzięło  ponad 20 tys. Osób z całego kraju, także z naszego regionu i z naszej parafii. Była to dobra okazja do modlitwy w intencji pracujących, naszych rodzin i naszej Ojczyzny.

       W najbliższą sobotę ( 28.09) odbędzie się pielgrzymka Róż Różańcowych do kościoła pw. św. Piotra Apostoła i św. Jana z Dukli w Krośnie. Hasłem tegorocznej pielgrzymki jest : Różaniec owocem tchnienia Ducha Świętego. Początek  pielgrzymki o godz.9.30. o godz.10.00 – katecheza, godz. 10.45 – nabożeństwo różańcowe, uroczysta Eucharystia o godz. 12:00 pod przewodnictwem Ks. Abpa Adama Szala

Na za kończenie Mszy św.  odbędzie się przekazanie Sztandaru Róż  Źywego Różańca dla Parafii  Archikatedralnej w Przemyślu, oraz przekazanie obrazu do peregrynacji  dla Sanktuarium w Kalwarii Pacławskiej, a także  wręczenie  Złotej Róży dla Parafii pw. św. Piotra i Jana z Dukli w Krośnie.  O godz. 14.00  zakończenie pielgrzymki. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich czcicieli różańca świętego. Wszyscy członkowie Róż Różańcowych z parafii są zaproszeni na to modlitewne spotkanie, które ubogaci duchowymi owocami nasze życie wiary , a także całą  wspólnotę Kościoła i Ojczyzny.

 

 

 

 8.09.2019

 Archiwalne numery biuletynu parafialnego